PIEKARZ
dodano: 23.09.2015

NOWO OTWIERANE ODDZIAŁY MINI PIEKARNI KŁOS W MYSŁOWICACH, KNUROWIE ORAZ RUDZIE ŚLĄSKIEJ POSZUKUJĄ KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO:

PIEKARZ

Wymiar etatu: Pełny etat

UMOWA O PRACĘ

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, tradycyjnej, rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wysokie wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie,

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Opis stanowiska:

  • Produkcja i wypiek pieczywa zgodnie ze standardami sieci KŁOS,

  • Utrzymywanie miejsca pracy w  porządku,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego lub/i doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku,

  • Umiejętności obsługi pieców piekarskich i znajomość warunków procesu wypieku,

  • Umiejętności obsługi stosowanych w piekarni maszyn i urządzeń,

  • Aktualnej książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres:

kadry@piekarniaklos.pl

wpisując w tytule wiadomości: „Piekarz”

TELEFON KONTAKTOWY: 798-058-232

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

CUKIERNIK

NOWO OTWARTA NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TRADYCYJNA PIEKARNIA CIASTKARNIA NA ŚLĄSKU

POSZUKUJE KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO:

CUKIERNIK

Miejsce pracy Zabrze Mikulczyce

  • Praca zmianowa w cukierni, ciastkarni

  • Przygotowywanie wyrobów cukierniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowego lub/i doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku,

  • Gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Utrzymywanie należytej czystości i higieny pracy

  • Dbałość o urządzenia i narzędzia swojej pracy

  • Kreatywność w tworzeniu nowych produktów

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

wpisując w tytule wiadomości: „Cukiernik”

NUMER KONTAKTOWY: 798-058-232

EKSPEDIENTKA
dodano: 24.06.2013

Poszukujemy doświadczonych i energicznych osób z Katowic lub okolic na stanowisko:

Miejsce pracy:

Katowice

Wymagania:

  • Doświadczenie

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Aktualna książeczka sanepidowska

Mile widziane:

  • wykształcenie o profilu handlowym

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swoich aplikacji wraz z listem motywacyjnym na adres:

W temacie wiadomości proszę napisać: PRACA KATOWICE

Odpowiemy tylko na wybrane oferty pracy.